:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil oldfanpavel (neregistrovaný) | 27.08.2015 14:48
Krajský přebor 2015/16 o 7 mužstvech, každý s každým trojkolově, začátek 10října.Nehrajou proti loňsku Cheb a Božkov. Nebyly by nějaké posily pro Meteor v Božkově? (Špinka, šlauf, Šimandl, Němec, Zimermann. Křivanec)
Osobní profil oldfanpavel (neregistrovaný) | 23.12.2014 8:25
Neskutečný obrat. Kaznějov to asi od druhé třetiny trochu podcenil a pak se rozchytal Maruš nebo stříleli vedle.Asi nejlepší zápas v dresu Meteoru sehrál Dušek.Škoda prohry s Pubcem, teď cesta do play off vede přes Pubec a Kaznějov. To znamená porazit Pubec a bodovat i s Klatovy a Chotíkovem (předpokládam že na Nejdek, Rokycany a Božkov máme malou šanci na body)a doufat že Pubec a Kaznějov vše prohrají.
Osobní profil Bury27 | 15.12.2014 12:30
Pavle souhlasím s tebou. Škoda, že konverzace mezi mnou a hlavním sudím nešla živě vysílat, přišlo mi jako by byl z jiné planety a hokej píská poprvé.Třeba jeho trest hráčské lavici za to, že 20 vteřin upozurňuje, že soupeř hraje oslabení v 5ti. Doufám, že už bás nikdy pískat nebude.
Osobní profil oldfanpavel (neregistrovaný) | 15.12.2014 12:04
To co předvedl v sobotu hlavní rozhodčí Martin Tvrdík z Klatov jsem opravdu ještě neviděl.Hlavně druhá třetina by se měla vysílat v televizi na silvestra.Koukal jsem na hosys.cz, že letos pískal jenom na čáře.Takže z něj udělali hlavního a hned do krajského přeboru v 29 letech a co předvedl byla tragedie.A nebo to byl od něj úmysl poškodit domácí. Jistá sousvislost se nabízí Klatovy B prohráli s Meteorem v 2 kole a dle jejich webu byli hodně rozčarováni.A on tam dělal brankáře.Božkov by přitom stejně vyhrál, ale mohl to být alespoň zajímavý zápas a ne show jednoho rozhodčího.
Osobní profil oldfanpavel (neregistrovaný) | 10.11.2014 8:10
Viděl jsem zápasy s Klatovy a Pubcem. V tom prvním nás myslím Klatovy po vedoucím golu podcenily a pak ve druhé a třetí třetině to Meteor skvěle disciplinovaně odbránil a výborně zachytal brankář.S Pubcem vidím problém v první třetině kdy to vypadalo že zvýšíme na 2-0 ale zbytečná vyloučení pomohla Pubci otočit na 2-1.Ve druhé třetině jsme se tlačili do útoku a oni ujížděli do brejků.Pochvala za bojovnost a zdramatizování zápasu ve třetí třetině.Nový trenér by měl zapracovat na založení útoku mezi obráci a útočníky a hlavně na přesilových hrách.Škoda že nehraje Luboš Horáček, loni náš nejlepší útočník.
Osobní profil Bury27 | 30.10.2014 9:57
Oprava, David Varačka odešel hrát za Vlašim.
Osobní profil Bury27 | 15.10.2014 15:35
Děkujeme za pochvalu, stálo to dost úsilí, ale povedlo se David Varačka odchází hrát za Benešov, kam jde za prací.
Osobní profil oldfanpavel (neregistrovaný) | 15.10.2014 10:57
Velká pochvala za rozšíření kádru.Teď snad budem hrát vždy na tři pětky.Beránek a Šmejkal vynikali v 1a třídě za Gladiatory, snad se jim bude dařit i v KP.David Varačka už hrát nebude ? Tak hodně úspěchů v nové sezoně.
Osobní profil oldfanpavel (neregistrovaný) | 09.06.2014 13:08
Na trenéra snad jedině ukecat Krampola.Jinak z hráčů co dříve hráli ve starším dorostu Meteoru by mohli chtít hrát z ročníku 93 Pondělík Patrik, Petr David (oba naposledy Beroun Junioři) Hranička Antonín hrál předloni KP za Ekonomky, letos asi nikde.Z ročníku 94 hráli v Klatovech Fojt Patrik, Růžička Jan, Leško Josef, Javornický Adam a Sedláček Ladislav, v Rokycanech Pejsar Radek, Novák Patrik a Slavík Ladislav. Krch a Potůček už hráli letos za Kaznějov.Langr Matěj hrál občas za juniory Plzně.Tak snad se podaří ještě někoho ulovit.
Osobní profil Bury27 | 06.06.2014 12:24
Ahoj Pavle, diky za prispevek do diskuze. Se Stepanem Levorou jsme prakticky dohodnuti a co se tyce Pavla Linharta, zatim je to tak 50 na 50. Kdybys vedel jeste o nekom, klidne napis. Hlavni problem pro pristi sezonu je vsak v tom, ze zatim nemame trenera. Kdyby kdokoli vedel o nekom, kdo by mel zajem, at se ozve.
Osobní profil oldfanpavel (neregistrovaný) | 29.05.2014 10:12
Chce to posílit hlavně útok.Co třeba Levora (naposled Rokycany junioři) nebo Linhart (Klatovy junioři).

Kategorie: hokej - lední